Sitemizde Uyulması Gereken Kurallar

  1. Özellikle gece geç saatlerden sonra ve sabah erken saatlerde diğer kat maliklerini rahatsız edecek gürültülü hareketlerde ( Çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi çalıştırma; matkapla çalışma, çivi çakma vb. ) bulunulmayacak; Televizyon, radyo, müzik seti gibi cihazlar komşuları rahatsız edecek şekilde kullanılmayacaktır.
  2. Pencere ve balkonlardan halı, kilim, örtü, paspas, vs. silkelenmeyecek, su dökülmeyecek, çöp atılmayacaktır.Binanın dış cephesine veya dıştan görülebilecek yerlerine çamaşır asılmayacaktır.Yangın çıkış kapı araları ve bodrum gibi ortak alanlara eşya konulmayacaktır.Binanın ön, arka veya yan cephelerinde bağımsız bölümlerin pencere ve balkonlarına dışarıdan görünen veya dışarıya sarkan levha, tabela, klima dış ünitesi vb. asılmayacak; Balkonlara binanın genel görüntü ve üzelliğini bozacak şekil veya renkte güneşlik koyulmayacak, güvenlik önlemi (ferforge, panjur yaptırılması vb.) alınmayacaktır.
  3. Yeşil alanlarda bisiklet kullanılmayacak ve top oynanmayacaktır.
  4. Otoparklarda top oynanmayacaktır.
  5. Site ve bağımsız bölümlerde evcil hayvan beslenmeyecektir.
  6. Asansörlerle eşya taşınmayacaktır.
  7. Çöpler, çöp toplama saatlerine uygun olarak ve bu amaç için imal edilmiş çöp torbalarına konulacak, kat hollerine çöp kovası konulmayacak ve ortak alanlara çöp atılmayacaktır.
  8. Kapı önlerine dolap, ayakkabılık, ayakkabı, terlik, vs. bırakılmayacaktır.
  9. Su sayaçlarının okunmasını engelleyecek şekilde şaftların içine eşya konulmayacaktır.

SİTE YÖNETİMİ